Інтерфакс-Україна
17:26 20.02.2020

Зеленський у День Героїв Небесної сотні закликав українців до єдності та запевнив у незмінності курсу держави на реалізацію ключових вимог суспільства

1 хв читати
Зеленський у День Героїв Небесної сотні закликав українців до єдності та запевнив у незмінності курсу держави на реалізацію ключових вимог суспільства

Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні з нагоди Дня Героїв Небесної сотні закликав український народ до єдності та запевнив у незмінності курсу держави на реалізацію ключових вимог суспільства.

"Дорогі українці! Сьогодні ми вшановуємо подвиг Героїв Небесної сотні, які віддали свої життя за європейський вибір нашого народу, демократичні цінності, можливість жити гідно та будувати краще майбутнє. Цей день - данина жертовності, героїзму, мужності та патріотизму. Це символ незламності та джерело натхнення для українських воїнів, які нині захищають Україну", - сказав він у своєму зверненні, повідомляє прес-служба глави держави.

Зеленський закликав увесь український народ до єдності в "цей сповнений викликів для нашої держави час".

"Водночас хочу запевнити, що курс держави на реалізацію ключових вимог українського суспільства залишається незмінним", - наголосив він.

Зеленський зазначив, що також необхідно робити все, щоб трагічні події 18-20 лютого 2014 року ніколи не повторилися.

"Адже людське життя є найвищою цінністю. Висловлюю глибокі співчуття родинам усіх загиблих на Майдані. Вічна пам'ять Героям. Слава Україні! Героям Слава!", - сказав президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА