Інтерфакс-Україна
19:41 27.01.2020

Лідер Палестини відмовився від телефонної розмови з Трампом

1 хв читати

Палестинський лідер Махмуд Аббас відмовився від телефонної розмови з президентом США Дональдом Трампом з приводу плану врегулювання на Близькому Сході, підготовленого адміністрацією США, повідомляє в понеділок газета "Гаарец" з посиланням на високопоставлене джерело в адміністрації Аббаса.

"Палестинський лідер Махмуд Аббас відмовився від телефонної розмови з американським президентом Дональдом Трампом у понеділок, щодо майбутнього оприлюднення мирного плану адміністрації Трампа", - пише видання.

Джерело газети додає, що "минулого тижня були схожі спроби організувати розмову".

Газета зазначає, що постійного каналу комунікації між офісом Аббаса і Білим домом наразі немає, зв'язок сторін здійснюється тільки між палестинською розвідкою і ЦРУ.

Зараз в Білому домі проходить зустріч Трампа з прем'єром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу. Трамп заявив журналістам, що розраховує на підтримку Ізраїлем його плану. Так само він не виключив, що план припаде до душі і палестинцям. "Якщо вони схвалять план, то це добре. Якщо ж ні - життя триває", - сказав президент США.

Згідно з інформацією американських журналістів, Трамп пообіцяв оприлюднити план у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

Зеленський разом із переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером

Ще двох дітей вдалося повернути з ТОТ Херсонщини – ОВА

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА