14:57 26.01.2020

У Бердянську на карантин закриті всі школи та дитячі садки

1 хв читати
У Бердянську на карантин закриті всі школи та дитячі садки

У Бердянську (Запорізька обл.) до кінця січня на карантин закриті всі школи і дитячі садки, а також через зростання захворюваності на ГРВІ припинено роботу десятків дитячих закладів Запоріжжя і регіону, повідомляє Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України.

За даними прес-служби відомства, дитячі заклади в Бердянську закриті на карантин до 31 січня через високий рівень захворюваності на ГРВІ. Крім того, внаслідок зростання захворювання на вірусні інфекції припинено роботу 51 класу в 27 школах області, з яких 23 навчальних заклади Запоріжжя, а також школи Василівського, Вільнянського, Запорізького та Чернігівського районів.

Також, у Запорізькій області закриті на карантин ще 4 школи, а саме Тимошівська, Молочанська , Новоолексіївська та Владівська.

За даними Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, у школах відсутні 8,4% учнів, з них 6,3% учнів через захворюваність на ГРВІ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Три людини провалилися під кригу на Харківщині – ДСНС

США закликали владу Сирії притягнути до відповідальності винних у масових убивствах сирійських меншин

ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента

За день на фронті 140 боїв, найбільше на покровському, курському та сіверському напрямках – Генштаб

Зеленський: Умєров доповів щодо своїх контактів з партнерами щодо нових пакетів підтримки України

Зеленський про візит до Саудівської Аравії: сподіваємося на результати

ФГВФО подав об’єднаний позов проти РФ в український суд

Пасажир потрапив під поїзд на ст. м. "Вирлиця", три станції "зеленої" лінії закриті на вхід

Україна та Німеччина підписали меморандум, який дозволить посилити спроможності української ППО

Маск: Starlink ніколи не вимкне термінали попри те, наскільки я не погоджуюся з політикою України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА