13:13 26.12.2019

У Мінську затримано організатора акції проти поглиблення інтеграції з РФ

2 хв читати

Співголову оргкомітету зі створення партії "Білоруська християнська демократія" (БХД) Павла Северинця, що виступав одним з організаторів грудневих акцій проти поглиблення інтеграції Білорусі та Росії, затримано в четвер у Мінську.

"Політика Павла Северинця, який є організатором грудневих акцій проти інтеграції з Росією, 26 грудня знову затримано. (...) Відомо, що відвезли його до РУВС Центрального району", - повідомляє незареєстрований у республіці правозахисний центр "Весна".

У четвер у суді Фрунзенського району опозиціонера мали судити за заклик до участі в першій акції проти інтеграції, яка відбулася 7 грудня. "Чи пройшов суд без нього – поки що невідомо", - зазначили правозахисники.

Раніше Северинця вже будо засуджено до 15 діб арешту за організацію акції протесту того дня, але поки що він не відбував покарання.

За інформацією правозахисників, у четвер також розпочалися суди над учасниками масових акцій, які відбулися в Мінську 7 і 8 грудня. На цей день заплановано більше ніж 15 судових засідань.

Як повідомлялося, 7, 8, 20 і 21 грудня в центрі Мінська на тлі переговорів президентів Олександра Лукашенка і Володимира Путіна відбулися несанкціоновані акції проти поглиблення інтеграції двох країн. Заходи пройшли без затримань із боку правоохоронних органів.

Ще одну акцію протесту опозиція анонсувала на 29 грудня.

Наразі РФ і Білорусь ведуть узгодження "дорожніх карт" з інтеграції в рамках оновленої програми дій для створення союзної держави. Планується, що всі інтеграційні "дорожні карти" набудуть чинності з 1 січня 2021 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА