13:56 28.11.2019

У Генпрокуратурі створено міжвідомчу робгрупу з протидії злочинам в оборонній сфері

1 хв читати

У Генеральній прокуратурі України створено міжвідомчу робочу групу з питань запобігання та протидії кримінальним правопорушенням в оборонній сфері, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

"До її складу, крім працівників прокуратури, увійшли співробітники центрального апарату Державного бюро розслідувань, Національного антикорупційного бюро України, Міністерства оборони України та Державного концерну "Укроборонпром", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що метою створення групи є підвищення ефективності взаємодії з питань запобігання та протидії кримінальним правопорушенням, пов'язаним з управлінням об'єктами державної власності в ОПК, виконанням державного оборонного замовлення, виробництвом, розробленням, модернізацією, ремонтом, обслуговуванням озброєння та військової техніки.

ОСТАННЄ

Військова підтримка США продовжується – прем’єр України

Подоляк про постачання зброї: проводимо ретельний аудит того, що можна виробити в межах партнерського співробітництва

Внаслідок ворожих обстрілів на Херсонщині загинув поліцейський, постраждав його колега і 5 цивільних

Запуск американського телескопа для вивчення процесу виникнення Всесвіту перенесено на 7 березня - NASA

Пентагон продовжує кібероперації проти РФ, припинення військової допомоги Україні не підтверджується - ЗМІ

Понад тисячу людей евакуювали через природну пожежу в Японії

ПС ЗСУ: вночі збито 65 з 99-ти ворожих БпЛА, 32 безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

Зеленський зрештою погодиться на перемовини, переконаний Венс

Мінкультури обговорило з регіональними медіа підтримки через припиненням фінансування американськими партнерами

П'ять людей постраждало внаслідок ворожих обстрілів Херсонщини - Прокудін

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА