Інтерфакс-Україна
07:12 12.11.2019

Один боєць ЗС України поранений в понеділок у результаті 16 обстрілів на Донбасі

2 хв читати
Один боєць ЗС України поранений в понеділок у результаті 16 обстрілів на Донбасі

Незаконні збройні формування 16 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, поранений український військовослужбовець, повідомляє прес-центр штабу операції об'єднаних сил.

"Вчора, 11 листопада, в результаті обстрілу поранення отримав один військовослужбовець об'єднаних сил", - йдеться в повідомленні, на сторінці штабу в Фейсбук у вівторок уранці.

Бойовики обстрілювали українські позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 і 120-мм, гранатометів, великокаліберних кулеметів і іншої стрілецької зброї. Зокрема, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" російські окупаційні війська здійснили 7 обстрілів: у Гнутового - з мінометів калібру 82-мм і стрілецької зброї; неподалік Верхньоторецького - зі станкових протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів; поблизу Богданівки (за межами дільниці розведення) і Широкиного - зі стрілецької зброї; двічі у Красногорівки - з СПГ, автоматичних гранатометів і великокаліберних кулеметів; неподалік Старогнатівки - зі стрілецької зброї і підствольних гранатометів.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" зафіксовано 9 обстрілів: три у Луганського - зі станкових протитанкових і автоматичних гранатометів і великокаліберних кулеметів; поблизу Оріхового - з підствольних гранатометів і стрілецької зброї; чотири неподалік від Південного - з мінометів калібру 82-мм, стрілецької зброї та ручних протитанкових гранатометів; у Новолуганського - з мінометів калібру 120-мм і великокаліберних кулеметів.

"З початку поточної доби російські окупаційні війська вогневої активності не виявляли. Втрат не зафіксовано", - підкреслили в штабі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА