Інтерфакс-Україна
12:24 07.11.2019

На ділянці розведення у Петрівському триває сьома доба перемир'я, українська сторона готова розпочати у п'ятницю відведення сил

2 хв читати
На ділянці розведення у Петрівському триває сьома доба перемир'я, українська сторона готова розпочати у п'ятницю відведення сил

Українська сторона готова розпочати розведення сил та засобів у районі сіл Петрівського та Богданівки Волноваського району Донецької області у п'ятницю, 8 листопада, зважаючи на дотримання режиму тиші на ділянці розведення протягом обумовленого періоду, повідомив керівник прес-центру Операції об'єднаних сил Андрій Агєєв.

"Сьогодні закінчується сьома доба (дотримання режиму тиші - ІФ), сьогодні ми повідомили ОБСЄ через Міністерство закордонних справ про те, що ми готові (до розведення сил та засобів - ІФ). Від МЗС надійде підтвердження і, сподіваюся, що завтра о 12:00 все пройде за планом", - сказав Агєєв у коментарі агентству" Інтерфакс-Україна" у четвер.

Він наголосив, що українська сторона готова до початку практичного етапу процесу розведення сил та засобів на ділянці №3 у районі Петрівського та Богданівки Донецької області 8 листопада з 12:00.

"Нині у районі ділянки №3 спостерігається тиша, що дає можливість сподіватися на те, що завтра відведення відбудеться за планом. Тобто найголовніша, найнеобхідніша передумова проведення розведення на цій ділянці, як зокрема і на інших ділянках, - дотримання режиму тиші протягом семи діб із двох сторін", - зазначив Агєєв.

Як повідомлялося, розведення сил та засобів уже відбулося на двох ділянках - №1 у районі смт Станиці Луганської та №2 у районі м. Золотого Луганської області. Українська сторона раніше заявляла готовність приступити до розведення сил на ділянці Богданівка-Петрівське за умови відсутності обстрілів протягом семи діб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони

Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА