Інтерфакс-Україна
20:11 20.10.2019

Справа Гладковського має "певні зв'язки" з Пашинським

1 хв читати
Справа Гладковського має "певні зв'язки" з Пашинським

Справа екс-першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олега Гладковського про зловживання службовим становищем має "певні зв'язки" з екс-народним депутатом Сергієм Пашинським, повідомив генеральний прокурор України Руслан Рябошапка.

"Щодо багатьох інших справ, пов'язаних з економікою, скажімо так, із зловживанням посадою, то ми тільки цього тижня зареєстрували три таких провадження, які можуть бути пов'язані з цією ж особою (Пашинським - ІФ). Більше того, навіть підозра, пов'язана з Гладковським, також має певні зв'язки з цим фігурантом (Пашинським - ІФ). Це теж було певною частиною сюжету, пов'язаного з тим, що інкримінується Гладковському", - сказав він в інтерв'ю програмі "Факти тижня" на телеканалі ICTV в неділю.

Рябошапка зазначив, що Генпрокуратура не анонсує підозри або певні процесуальні рішення, але не виключає, що "протягом певного часу такі процесуальні рішення можуть з'явитися в інших епізодах (щодо Пашинського - ІФ).

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський разом із переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером

Ще двох дітей вдалося повернути з ТОТ Херсонщини – ОВА

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА