Інтерфакс-Україна
21:07 07.10.2019

Опалювальний сезон у Харкові розпочнеться 15 жовтня

1 хв читати

Міський голова Харкова Геннадій Кернес підписав розпорядження про початок 15 жовтня опалювального сезону 2019-2020 років.

"Почати надання послуг теплопостачання в лікарні, установи освіти, інші об'єкти соціально-культурної сфери та житлові будинки Харкова з 15 жовтня", - йдеться в документі, опублікованому на офіційному сайті Харківської міськради в понеділок.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак - Генштаб

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

Порошенко з депутатами "Євросолідарності" передали дрони і техніку у 14 бригад

Зеленський зустрівся з представниками міжнародного бізнесу, фінансових установ та енергетичних компаній

Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"

Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА