Інтерфакс-Україна
17:39 16.08.2019

Поліція затримала росіянина з посвідкою на проживання в Україні, який напав на нардепа Купрія

1 хв читати
Поліція затримала росіянина з посвідкою на проживання в Україні, який напав на нардепа Купрія

Правоохоронці затримали одного з тих, хто вчинив напад у Київській області на народного депутата Верховної Ради 8-го скликання Віталія Купрія (позафракційний) - ним є громадянин Росії з тимчасовим дозволом на проживання в Україні.

Як повідомив відділ комунікації поліції в Київській області, 23-річного зловмисника вдалося знайти й затримати через кілька годин після нападу, в результаті операції "Перехоплення".

Крім того, виявлено автомобіль, у якому втекли нападники. Машину з іноземною реєстрацією вилучено як речовий доказ.

Співробітники поліції з'ясовують обставини й мотиви нападу на нардепа. Відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Як повідомлялось, у п'ятницю близько 10:00 двоє невідомих напали на народного депутата Купрія в смт Гостомель Київської області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Троє загиблих і шестеро поранених через чергові обстріли Херсонщини

Одна людина загинула, одна - поранена внаслідок ворожої атаки на Запорізький район - ОВА

Українські дрони знищили 4 пускові установки ЗРК С-400 "Тріумф" і два радари у Новоросійську - джерела

Зеленський: Починаємо перезавантаження ключових державних підприємств, які працюють у галузі енергетики

Сили оборони перерізають логістичні шляхи ворога на підступах до Покровська - 7 корпус ДШВ

П'ятеро людей поранені через влучання FPV-дроном по Нікополю у суботу - ЗМІ

DeepState: ворог просунулися в Покровську, біля Злагоди, Зеленого Гаю, Петропавлівки

Сили оборони вразили нафтопереробний завод у Рязанській області, радіолокаційну станцію, військовий ешелон та декілька районів зосередження противника - Генштаб

Сили оборони півдня підтвердили відхід з села Нововасилівське Запорізької області

Ворог пошкодив важливий енергооб'єкт у Ніжинському районі, знеструмлена значна частина області - Чернігівобленерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА