Інтерфакс-Україна
08:42 31.05.2019

В Івано-Франківській і Львівській областях тривають роботи з відкачування води і надання допомоги постраждалому населенню

2 хв читати
В Івано-Франківській і Львівській областях тривають роботи з відкачування води і надання допомоги постраждалому населенню

У Івано-Франківській і Львівській областях тривають рятувальні роботи в зоні підтоплення 55 житлових будівель, проводиться відкачування води та надання допомоги населенню, повідомили в Держслужбі України з надзвичайних ситуацій.

"29 - 30 травня в результаті інтенсивних опадів у вигляді дощу сталося підняття рівня води в річках, в результаті чого в зону підтоплення потрапили 53 житлових будинки, 168 домогосподарств та 81 присадибна ділянка в 17 населених пунктах Івано-Франківської області. Опади припинилися. Рівень води в річках поступово спадає", - сказано в повідомленні на сайті відомства в п'ятницю вранці.

За інформацією ДСНС, підрозділами рятувальників здійснено 180 виїздів для надання допомоги населенню, під час яких евакуйовані 90 людей (з них 14 дітей) та 10 автомобілів, з підтоплених ділянок доріг перевезено 586 осіб (з них 63 дитини), відкачано більше 48 тис. 919 куб. м води.

"30 травня здійснено 17 виїздів для відкачування води та надання допомоги населенню, під час яких евакуйовані 14 людей (з них 2 дітей). Від ДСНС залучалося 73 ос., 10 мотопомп, 1 човен і 19 од. техніки", - зазначили в прес -службі ДСНС.

Разом з тим, 30 травня в зв'язку з інтенсивними опадами у вигляді дощу в м.Ходорів Жидачівського району Львівської області стався перелив води через дамбу ставка, в результаті чого було підтоплено 2 житлових будинки, 10 дворів і 50 присадибних ділянок.

"Опади припинилися. Рівень води поступово спадає. Місцевими органами влади вживаються заходи щодо надання допомоги населенню та ліквідації наслідків негоди. Від ДСНС залучалося 4 люд. о / с, 1 од. техніки та оперативна група Головного управління", - додали в ДСНС.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем’єр Нідерландів про відеоконференцію: Досягнута згода підтримки України і продовження тиску на РФ

Україна потребує сильних армії та ОПК і чітких гарантій безпеки – президент Литви

Стармер закликав продовжувати чинити тиск на Путіна для беззастережного припинення вогню

Зеленський повідомив про успішний удар нової ракети "Довгий Нептун" по ворогу на 1000 км

Операція на Курщині продовжується – Зеленський

Команду з пошуку українських дітей у Єльському університеті розформували через припинення фінансування - ЗМІ

Стартувала ініційована Стармером відеоконференція

В Україні похолодає, у західних та північних областях місцями налипання мокрого снігу

У Чернігівській області через атаку ворожого дрона постраждали чотири людини, згорів будинок

Умєров провів у Римі переговори щодо постачання ракет для зенітних комплексів

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА