Інтерфакс-Україна
19:13 29.05.2019

Труба допускає допит Порошенка у справі про зникнення обладнання із ситуаційної кімнати в АПУ

1 хв читати
Труба допускає допит Порошенка у справі про зникнення обладнання із ситуаційної кімнати в АПУ

Директор Державного бюро розслідувань (ДБР) Роман Труба допускає можливість допиту п'ятого президента України Петра Порошенка у справі про зникнення серверів із ситуаційної кімнати Адміністрації президента.

"Якщо буде встановлено обставини й факти, які свідчитимуть про те, що тільки колишній президент має дані про це, то ми його викликатимемо і проводитимемо слідчі дії", - сказав Труба журналістам у середу в Києві.

Відповідаючи на уточнювальне запитання, чи направляли Порошенку повістку, директор ДБР сказав: "Я попрошу терпіння, тому що насправді якісне професійне розслідування за один день не відбувається".

Він нагадав, що за заявами колишнього заступника глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Портнова в ДБР розслідуються чотири кримінальні провадження, у яких фігурує Порошенко. При цьому він зазначив, що йдеться про реєстрацію проваджень на підставі звернень громадян.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА