Інтерфакс-Україна
19:08 05.05.2019

Палаючий пасажирський Superjet здійснив аварійну посадку в Шереметьєво

1 хв читати
Палаючий пасажирський Superjet здійснив аварійну посадку в Шереметьєво

Палаючий пасажирський літак здійснив аварійну посадку в "Шереметьєво," надувними трапами евакуюють пасажирів і екіпаж, повідомило "Інтерфаксу" в неділю інформоване джерело.

"Літак Superjet-100, імовірно виконував рейс з Москви до Мурманська, повернувся в "Шереметьєво" через пожежу на борту і здійснив жорстку посадку. Літак подав сигнал лиха після вильоту, став заходити на вимушену посадку, не зміг приземлитися з першого разу, а з другої спроби вдарився шасі, а потім носом об смугу і загорівся", - сказав співрозмовник агентства.

Також повідомляється, що за допомогою надувних трапів відбувається евакуація 73 пасажирів і членів екіпажу.

Зі свого боку, телеканал "Росія-24" (ВГТРК) показав кадри з аеропорту "Шереметьєво", на яких видно, як відбувається гасіння літака. Хвіст повітряного судна охоплений полум'ям, від нього піднімається стовп чорного диму.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив із главою МЗС Норвегії енергетичну ситуацію в Україні

Росія атакувала танкер під завантаження олією та судно з кукурудзою

Торговельні мережі Novus і "Аврора" в Києві продовжують роботу

Поліція інформуватиме киян про повітряні тривоги під час відключень електроенергії

Доступ до всіх реєстрів Мін’юсту відновлено

2025 рік забрав найбільшу кількість життів цивільних осіб в Україні з 2022 року - Місія ООН з прав людини

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Станом на листопад 2025р. тимчасовий захист в ЄС отримали 4,33 млн біженців з України – Євростат

Правий берег Києва, за винятком Печерського та Голосіївського районів, переходить на погодинні графіки замість екстрених – YASNO

Свириденко обговорила з міністром закордонних справ Норвегії підготовку до "енергетичного Рамштайну"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА