17:56 04.04.2019

МАУ скоригує літній розклад через затримку постачання Boeing 737 MAX

2 хв читати
МАУ скоригує літній розклад через затримку постачання Boeing 737 MAX

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ, Київ) корегує літній розклад у частині скорочення низки рейсів та інтенсивності польотів через затримку поставки літаків Boeing 737 MAX, йдеться в повідомленні прес-служби авіакомпанії.

"Основною причиною змін стала затримка поставки літаків Boeing 737 MAX, які мали розпочати роботу на регулярних рейсах МАУ із середини квітня поточного року. Однак у зв'язку з тим, що експлуатація цього типу ПС призупинена до завершення розслідування, поставка трьох Boeing 737 MAX для авіакомпанії МАУ відкладається", - зазначили в авіакомпанії.

Через відсутність запланованих на цей період літаків МАУ зменшить кількість рейсів для таких напрямків, як Афіни, Стамбул та Єреван.

"Рейси між Києвом та Вінницею буде скасовано. Також у квітні, травні і червні передбачаються скасування деяких рейсів із Києва до Запоріжжя, Херсона, Івано-Франківська, Баку, Мінська, Риги, Женеви, Аммана та Анкари. Пасажири, яких торкнулись зміни розкладу, отримають повідомлення і пропозиції з альтернативними датами вильоту або маршруту", - наголошують у МАУ.

За словами директора з комунікацій МАУ Євгенії Сацької, авіакомпанія перерозподіляє наявний флот і докладає всіх зусиль для виконання зобов'язань перед своїми клієнтами, щоб забезпечити пасажирам можливість дістатися до місць призначення.

Усі зміни в розкладі відображені в системах бронювання, у разі додаткових коректив авіакомпанія оперативно інформуватиме про зміни.

Як повідомлялося, цього року МАУ планує отримати щонайменше три літаки Boeing 737 MAX 8. Авіакомпанія уважно стежить за ходом розслідування, офіційними повідомленнями FAA і концерну Boeing та перебуває в постійному діалозі з виробником авіатехніки.

У середині березня Державна авіаційна служба України у зв'язку з катастрофами літаків Boeing 737-8 MAX, точні причини яких ще розслідують, вирішила призупинити польоти Boeing 737-8 MAX та 737-9 MAX в Україні.

Лайнери Boeing-737 MАХ 8 використовують на комерційних рейсах із травня 2017 року. За даними Boeing, до 1 січня 2019 року операторам поставлено 350 таких повітряних суден.

Авіакомпанію "Міжнародні авіалінії України" засновано в 1992 році. Сполучає Україну з понад 80 містами та ключовими пунктами Європи, Азії, Америки, Африки, Близького Сходу та країн СНД і забезпечує стикування з маршрутами авіакомпаній-партнерів у більше ніж 3 тис. міст світу. МАУ виконує понад 1100 регулярних рейсів на тиждень.

На сьогодні до складу флоту МАУ входить 41 авіалайнер різних модифікацій, із середнім віком 11,6 року. 100% акцій МАУ перебувають у приватній власності, одним з її кінцевих бенефіціарів є бізнесмен Ігор Коломойський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Генштаб: Спеціалістів високотехнологічних спеціальностей і тих, які пройшли підготовку за кордоном на іноземній техніці, переводити в піхоту заборонено

Екологічні прокурори перевіряють законність запланованого будівництва в Національному ботсаду ім.Гришка

Пісторіус повідомив про роботу в рамках "Групи п'яти" над покращенням можливостей спільних підприємств в Україні

Житель Одеси намагався продати на аукціоні артефакт часів Маркоманських воєн Римської імперії

Сили оборони у ніч на 14 січня здійснили масований удар углиб території РФ від 200 до 1100 км

На полі бою перебувають понад 100 бригад, кожна потребує доукомплектування технікою - Зеленський

Німеччина замовила для України 54 гаубиці RCH 155 - Пісторіус

Брюссель не коментує взяття в полон військових КНДР, але відзначає "відчайдушність" РФ у пошуку "будь-якої допомоги" - Гіппер

Внесок Німеччини в допомогу Україні становить близько 16% - Зеленський

Будь-який напад на інфраструктуру в Балтійському морі зустріне рішучу відповідь - заява голів країн "Балтійської вісімки"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА