Інтерфакс-Україна
08:21 18.03.2019

В Івано-Франківській і Закарпатській областях зберігається загроза сходження снігових лавин

1 хв читати
В Івано-Франківській і Закарпатській областях зберігається загроза сходження снігових лавин

Державна служба з надзвичайних ситуацій попереджає про значну сніголавинну небезпеку в горах Івано-Франківської та Закарпатської областей, повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій.

"За даними Укргідрометцентру, в зв'язку з опадами, хуртовинами та з подальшою відлигою 18 березня у високогір'ї Івано-Франківської та Закарпатської областей очікується значна сніголавинна небезпека (3-й рівень)", - зазначається в повідомленні на офіційному сайті ДСНС у понеділок уранці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Поговорив з Віткоффом та Кушнером – є хороші ідеї заради тривалого миру

Папа Римський закликав до припинення вогню в Україні

У київському метро чоловік поранив ножем двох пасажирів

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА