08:23 22.02.2019

Ракета Falcon 9 вивела на орбіту індонезійський супутник зв'язку, ізраїльський місяцехід і супутник ВПС США

1 хв читати
Ракета Falcon 9 вивела на орбіту індонезійський супутник зв'язку, ізраїльський місяцехід і супутник ВПС США

Американська ракета-носій Falcon 9, яка стартувала з космодрому на мисі Канаверал (штат Флорида) у п'ятницю, вивела на орбіту індонезійський супутник зв'язку, ізраїльський місячний посадковий модуль із місяцеходом, а також супутник в інтересах ВПС США, повідомила компанія-розробник ракети SpaceX.

Індонезійський телекомунікаційний супутник PSN-6 (Nusantara Satu) призначений для забезпечення голосового зв'язку та передання даних, широкосмугового інтернету й поширення відео по всьому індонезійському архіпелазі.

Разом із Nusantara Satu на геостаціонарну орбіту виведено експериментальний малий розвідувальний супутник S5 вагою 60 кг Дослідницької лабораторії ВПС США.

Ізраїльський місячний апарат, що спускається з місяцеходом Beresheet ("Берешит"), розроблений некомерційною організацією SpaceIL, проведе на орбіті Землі 2,5 місяця, поступово піднімаючись. Потім апарат запустить двигуни і полетить до Місяця. Планується, що він здійснить посадку на супутнику Землі орієнтовно 11 квітня 2019 року.

Після примісячення ізраїльський місяцехід, спускаючись, матиме проїхати поверхнею Місяця не менше 500 м. Він також надішле на Землю фотографії та дані аналізу ґрунту. У разі успіху проекту компанії SpaceIL, сукупний бюджет якого становить $95 млн, Ізраїль стане четвертою після Росії, США та Китаю країною, яка посадила свій апарат на поверхню Місяця, обійшовши у такий спосіб Індію, що з технічних причин відклала запуск свого місяцеходу. Крім того, Beresheet, який розробляла SpaceIL з 2012 року, стане першим приватним місяцеходом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив "Формулу миру" із президентом Аргентини

Троє загиблих і п'ятеро поранених у результаті обстрілу окупантами села у Волноваському районі Донецької області касетними боєприпасами в день Саміту миру

Україна починає шлях до миру з позиції сили - президент Фінляндії

Президент Гани: Українська формула миру є ключовою рамкою для досягнення тривалого миру

Глава МЗС Саудівської Аравії: Серйозні переговори на шляху до миру потребуватимуть важких компромісів

Територіальні поступки України не принесуть мир - Каллас

Будь-який майбутній діалог із РФ має базуватися на міжнародному праві та статуті ООН, і саме Україна має вирішити, коли він стане можливим, - голова Європарламенту

Дуда: Україна має повне право захищати свій суверенітет у будь-який спосіб, який співвідноситься з міжнародним правом

Напад на Україну був незаконним, але одностороннє використання російських активів також незаконне - президент Кенії

Позиція Катару спирається на принципи ООН і недоторканність кордонів у вирішенні "українсько-російського конфлікту"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА