14:26 20.02.2019

У Запоріжжі сотні жителів ушанували пам'ять героїв Небесної сотні

1 хв читати
У Запоріжжі сотні жителів ушанували пам'ять героїв Небесної сотні

Сотні жителів Запоріжжя вшанували пам'ять героїв Небесної сотні на центральній площі міста в середу.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на площі Героїв Революції гідності зібралися активісти запорізького Майдану, ветерани АТО, бійці місцевих підрозділів ЗСУ і Нацгвардії, представники запорізької обласної влади, священнослужителі, студенти та школярі. Вони згадали українських героїв, які загинули в лютому 2014 року на столичному Майдані.

Промовці на мітингу зазначили, що патріоти ціною свого життя повернули хід історії країни, обстоюючи права і свободи громадян України.

Біля пам'ятника героям української Революції гідності священики п'яти релігійних конфесій відслужили спільний молебень за полеглими патріотами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: У лютому українські дрони уразили та знищили цілей противника на 22% більше порівняно із січнем

Пасажир, який потрапив під потяг на станції метро "Вирлиця", загинув

Дрони ГУР атакували НПЗ в Самарській області РФ - джерела

УЧХ протягом лютого видав у Херсоні понад 21 тис. продуктових наборів

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА