Інтерфакс-Україна
19:18 14.02.2019

Чернігівський апеляційний суд у п'ятницю розгляне питання щодо визначення підсудності справи "Савченко-Рубана"

2 хв читати
Чернігівський апеляційний суд у п'ятницю розгляне питання щодо визначення підсудності справи "Савченко-Рубана"

Чернігівський районний суд Чернігівської області задовольнив заяву про відвід суддів у справі колишнього керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана і депутата Верховної Ради Надії Савченко, в п'ятницю Чернігівський апеляційний суд розгляне питання щодо визначення підсудності справи, повідомив адвокат В.Рубана Валентин Рибін.

"Я захоплений суддями Чернігівського районного суду Чернігівської області. Сьогодні судді задовольнили заявлений їм відвід, і через неможливість зібрати новий склад суду справа Володимира Рубана і Наді Савченко їде завтра до Чернігівського апеляційного суду для визначення підсудності", - написав В.Рибін на своїй сторінці в соцмережі Facebook у четвер увечері.

Як повідомлялося, 11 лютого колегія Верховного Суду України ухвалила рішення про розгляд у Чернігівському районному суді Чернігівської області справи народного депутата України Н.Савченко та екс-керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" В.Рубана, підозрюваних у діях, спрямованих на насильницьку зміну або повалення конституційного ладу чи на захоплення державної влади.

На 6 лютого в Слов'янському суді було призначено перше підготовче засідання у справі Н.Савченко та В.Рубана, але воно не відбулося.

Н.Савченко перебуває під вартою з 23 березня 2018 року.

В.Рубана затримали 8 березня 2018 року на КПВВ на Донбасі з арсеналом зброї, яку віз з окупованої території на підконтрольну частину України.

9 березня Шевченківський райсуд Києва заарештував В.Рубана.

Українські правоохоронці підозрюють В.Рубана в підготовці збройних нападів на вищих посадових осіб держави, в підготовці теракту із застосуванням зброї та вчиненням вибухів, які могли становити небезпеку для життя та здоров'я людей.

За версією слідства, В.Рубан планував "із використанням мінометів, гранатометів, вогнепальної зброї та вибухових пристроїв здійснити збройні напади на помешкання державних діячів, політичних лідерів, зокрема: Петра Порошенка, Арсена Авакова, Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова та інших із метою їх убивства".

1 серпня Генеральна прокуратура України повідомила про завершення розслідування справи В.Рубана і Н.Савченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сумська громада зазнала атаки ворожих дронів, зафіксовано влучання в інфраструктуру

ДБР встановлює обставини ДТП за участі нардепа Саламахи

Понад 800 тис. абонентів у Києві без світла, Міненерго спрямувало додаткові 50 тонн дизелю для роботи генераторів - Шмигаль

Через обстріли ситуація з електро- і теплопостачанням у Деснянському районі залишається складною - ДТЕК

У ДТП загинув нардеп від "Слуги народу" Орест Саламаха

Росіяни атакували в неділю Миколаївщину, п'ятеро постраждалих

Тихановська у Вільнюсі публічно назвала Зеленського символом боротьби за демократію

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні зусилля з відновлення безпеки в Європі

"Укренерго" в понеділок продовжуватиме застосовувати обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Єрмак поновив право на адвокатську діяльність

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА