Інтерфакс-Україна
08:49 06.02.2019

На хабарі затримано керівника однієї з господарських структур Міноборони

1 хв читати
На хабарі затримано керівника однієї з господарських структур Міноборони

Співробітники Головного управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України під процесуальним керівництвом військової прокуратури Дарницького гарнізону м.Києва викрили на хабарі заступника директора філії "Логістик-Центр" Концерну "Техвоєнсервіс" МО України.

Як повідомляє прес-центр СБУ на сторінці в Фейсбук у вівторок, оперативники спецслужби встановили, що заступник директора вимагав від комерційної структури щомісячну "данину" в розмірі 15 тис. грн за укладення договору оренди на не перешкоджання підприємцю в господарській діяльності.

Співробітники СБУ задокументували отримання посадовою особою першого "траншу" неправомірної вигоди і затримали згідно зі ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України в Києві під час отримання другого щомісячного "платежу".

У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч.3 ст.368 (одержання хабара) КК України, готується повідомлення чиновнику про підозру у вчиненні злочину і клопотання до суду про обрання стосовно затриманого запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина заблокувала заяву ЄС з оцінкою прогресу інтеграції України – ЗМІ

17 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ

ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА