Інтерфакс-Україна
11:49 05.01.2019

Звільнені з піратського полону в Нігерії двоє українських моряків прибудуть на батьківщину в суботу - МЗС

1 хв читати
Звільнені з піратського полону в Нігерії двоє українських моряків прибудуть на батьківщину в суботу - МЗС

Двоє українців, звільнених напередодні з полону піратів у Нігерії, повертаються в Україну у суботу, 5 січня, повідомив офіційний представник департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

"Сьогодні в Україну повертаються двоє моряків, звільнених із полону піратів у Нігерії", - повідомив він агентству "Інтерфакс-Україна" в суботу.

В.Кирилич уточнив, що українці є членами екіпажів суден ARK TZE і ANUKET AMBER.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що з піратського полону звільнені двоє українських моряків екіпажів суден ARK TZE і ANUKET AMBER.

"Починаємо 2019-й з хороших новин: з піратського полону додому повертаються двоє українських моряків - членів екіпажів суден ARK TZE і ANUKET AMBER. Вони є останніми з 12 затриманих українських моряків, яких утримували пірати з минулого року", – написав міністр П.Клімкін у своєму акаунті в Твіттері в п'ятницю ввечері.

У листопаді 2018 року в територіальних водах Західної Африки були захоплені два торгових судна ARK TZE і ANUKET AMBER з 12 членами екіпажу на борту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА