Інтерфакс-Україна
15:30 04.01.2019

Порошенко, Парубій і митрополит Епіфаній 5-6 січня відвідають Туреччину і візьмуть участь у церемонії підписання томосу

1 хв читати
Порошенко, Парубій і митрополит Епіфаній 5-6 січня відвідають Туреччину і візьмуть участь у церемонії підписання томосу

Президент України Петро Порошенко і голова Верховної Ради Андрій Парубій на чолі делегації 5-6 січня 2019 року здійснять робочий візит до Туреччини, де візьмуть участь в церемонії підписання та вручення томосу.

Як повідомляє в п'ятницю прес-служба українського парламенту, у рамках візиту 5 січня передбачені зустрічі П.Порошенка та А. Парубія з президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом і Вселенським патріархом Варфоломієм.

"Учасники делегації візьмуть участь у церемонії підписання томосу Вселенським патріархом Варфоломієм та в молитві в Патріаршому храмі Св.Георгія. Після завершення процедури підписання томосу прозвучать заяви: Вселенського патріарха Варфоломія Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, президента України П.Порошенка", - зазначено в повідомленні.

Крім того, 6 січня президент України, спікер українського парламенту і члени делегації візьмуть участь у церемонії вручення томосу, Божественній літургії (спільного відправлення Вселенським патріархом Варфоломієм та митрополитом Єпіфанійєм, у церемонії освячення води в затоці "Золотий Ріг"

Також члени делегації відвідають могилу українського політичного діяча Володимира Мурського на Католицькому цвинтарі, візьмуть участь у церемонії освячення води в Патріаршому храмі Св.Георгія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА