Інтерфакс-Україна
20:20 18.12.2018

Український посол вручив президенту Греції вірчі грамоти і висловив сподівання на його візит до України в 2019 р.

1 хв читати
Український посол вручив президенту Греції вірчі грамоти і висловив сподівання на його візит до України в 2019 р.

У вівторок посол України в Грецькій Республіці Сергій Шутенко вручив вірчі грамоти президенту Греції Прокопісу Павлопулосу.

"Під час бесіди, що відбулася після офіційної церемонії вручення грамот, сторони обговорили стан і перспективи розвитку двосторонніх відносин між двома країнами, зокрема в політичній і економічній сферах", - повідомляє прес-служба посольства України в Греції на сторінці в соцмережі Facebook у вівторок увечері.

Український дипломат поінформував президента Греції про зусилля, яких докладає Україна для відновлення своєї територіальної цілісності, і висловив сподівання на продовження підтримки України з боку Греції.

"Користуючись нагодою, посол С.Шутенко висловив сподівання, що президент Греції відвідає Україну в наступному році на запрошення президента України, що матиме важливе значення для подальшого розвитку взаємовигідного співробітництва між двома державами", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

Матеріали про порушення прав військових в окремих підрозділах мають отримати подальшу правову оцінку – командування Сухопутних військ

Кабмін схвалив проєкт указу президента щодо розширення можливості проходження служби у війську для іноземців

Шмигаль: Уряд пропонує нові контракти для Українського війська з фіксованими термінами служби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА