Інтерфакс-Україна
19:07 15.10.2018

Один український військовослужбовець загинув, один отримав поранення під час бойових дій на Донбасі в понеділок

1 хв читати
Один український військовослужбовець загинув, один отримав поранення під час бойових дій на Донбасі в понеділок

Незаконні збройні формування в понеділок здійснили 9 обстрілів українських позицій на Донбасі, під час бойових дій один військовослужбовець Об'єднаних сил загинув і один отримав поранення, повідомляє прес-центр штабу Операції об'єднаних сил (ООС).

"Протягом поточної доби, з 7.00 до 18.00 години російські окупаційні війська 9 разів порушили режим припинення вогню. При цьому озброєння, заборонене мінськими домовленостями, не застосовувалося," - йдеться у зведенні станом на 18.00 понеділка, оприлюдненому на сторінці прес-центру штабу ООС в соцмережі Фейсбук.

Відзначається, що бойовики здійснювали обстріли позицій Об'єднаних сил поблизу населених пунктів Кримське, Піски, Чермалик, Гнутове, Водяне та Лебединське.

"Під час бойових дій один військовослужбовець Об'єднаних сил загинув і один отримав поранення" - підсумували в штабі ООС.

ОСТАННЄ

Мінветеранів: 50 тис. ветеранів уже подали заявки на компенсацію автоцивілки

РФ вночі пошкодила п'ять енергооб'єктів на Чернігівщині

Станом на зараз немає даних про українців серед загиблих чи постраждалих внаслідок аварії в Іспанії

Ворог атакував енергетичну інфраструктуру Одещини, без світла майже 31 тисяча родин - ДТЕК

Шмигаль доручив "Укренерго" збільшити технічні можливості для імпорту та передачі е/е з Заходу на Схід України

УЧХ підтримує людей без світла та тепла

"Альфа" СБУ у 2025 році знищила засоби ППО противника на $4 млрд

В Іспанії зіткнулися два швидкісні поїзди, 21 людина загинула, Київ висловив співчуття

КМІС: Зеленський зберігає високий рівень довіри серед українців, проте нижчий, ніж у Залужного та Буданова

Сирський після виїзду на покровський напрямок: противник намагається нарощувати тиск, ЗСУ тримає стрій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА