Інтерфакс-Україна
15:33 06.10.2018

У Запорізькій області місцеве угруповання побило голову районного управління Держвиконавчої служби

1 хв читати

У Запорізькій області місцеве угруповання вивезло в багажнику автомобіля і побило голову Державної виконавчої служби Приморського району Сергія Гогунського, який перешкоджав незаконній спробі привласнити урожай, повідомив голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль.

"Я дізнався, що голова державної виконавчої служби Приморського району Сергій Гогунський постраждав від дій злочинного місцевого угруповання. Певні особи вирішили незаконно зібрати врожай. А держслужбовець, який намагався перешкоджати протизаконним діям, був побитий. Місцеві царьки не тільки залякували чиновника, а й викрали його в багажнику авто", - написав К.Бриль на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук".

Він повідомив, що відео цих подій потрапило до нього анонімно, і щодо цього інциденту він звернувся до голови Національної поліції в Запорізькій області, а також прокурора регіону.

"Я бачу, що напередодні виборів у Запорізькій області найбільш активно до влади почали прагнути відверті злочинці. І з жахом думаю: що ж буде потім, якщо зараз, просто кандидатами, вони учиняють подібне?!" - зазначив К.Бриль.

Він зазначив, що не боїться називати прізвищ, і "йдеться про Андрія Анатолійовича Акритова".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп розглядає можливість відправки в Україну додаткової системи Patriot

На Київщині внаслідок ворожої атаки постраждала жінка, її госпіталізували - Калашник

Сибіга: сильні санкції, підкріплені сильним лідерством, – це найефективніший спосіб досягнення справедливого миру

Макрон заявив у британському парламенті, що Європа не покине Україну

Окупанти втратили 177 військових на Покровському напрямку - Генштаб

Прем'єри України та Румунії обговорили виклики у сфері безпеки, санкції проти РФ та розвиток транспортної інфраструктури

Держетнополітики виявила ознаки афілійованості УПЦ (МП) з РПЦ

Ворог вдарив по центру Краматорська ударним дроном

Петиція до президента про присвоєння "Героя України" 16-річному Степану Чубенку набрала 25 тис. голосів

Зеленський підписав укази про синхронізацію українських санкцій із 15-м, 16-м та 17-м пакетами ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА