Інтерфакс-Україна
09:54 01.10.2018

Главу помісної церкви в Україні оберуть на об'єднавчому соборі після рішення Вселенського патріархату про автокефалію

1 хв читати
Главу помісної церкви в Україні оберуть на об'єднавчому соборі після рішення Вселенського патріархату про автокефалію

 Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет пояснив, що главу Єдиної помісної православної церкви в Україні оберуть на об'єднавчому соборі після того, як Вселенський патріархат ухвалить рішення про надання автокефалії.

"Главу Української церкви буде обрано на соборі об'єднавчому, а собор об'єднавчий складатиметься з архієреїв Київського патріархату - це 41 архієрей, 12 архієреїв Автокефальної церкви, 10 архієреїв Московського патріархату", - розповів глава УПЦ-КП в інтерв'ю "5 каналу".

За його словами, главу Церкви оберуть, щойно Константинополь ухвалить рішення про надання Україні автокефалії, і Томос отримає новий предстоятель.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

22 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп пояснив, чому запросив Путіна до "Ради миру": Ми хочемо всі нації, де люди мають контроль і владу

НАТО підтвердило підтримку України та озвучило пріоритети Комплексного пакета допомоги на 2026 рік

У Києві за добу відновлено теплопостачання у близько 800 будинках - Кулеба

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА