Інтерфакс-Україна
13:22 26.09.2018

АМКУ розслідує підвищення плати за послуги мобільного зв’язку

1 хв читати
АМКУ розслідує підвищення плати за послуги мобільного зв’язку

Антимонопольний комітет України (АМКУ) розпочав розслідування факту зміни трьома найбільшими мобільними операторами країни ("Київстар", "Vodafone Україна" та lifecell) розрахункового періоду в тарифних планах, повідомила прес-служба комітету.

"АМКУ розпочав розслідування питання підвищення плати за послуги рухомого (мобільного) зв'язку шляхом встановлення розрахункового періоду оплати - чотири тижні", - наголошується в повідомленні.

За даними АМКУ, "велика трійка" мобільних операторів скоротила термін дії низки тарифних планів до чотирьох тижнів (28 днів).

Зазначеним операторам направлено вимоги АМКУ про надання інформації з метою з'ясування правомірності таких нововведень і донесення їх змісту до абонентів.

Як повідомлялося, в серпні lifecell заявив про переведення на 28-денну тарифікацію п'яти тарифних планів передоплати з 22 серпня і ще трьох - у вересні.

Раніше на розрахунковий період тривалістю чотири тижні перейшли оператори "Київстар" і "Vodafone Україна".

Загалом за 12 місяців абонентам тарифних планів з 28-денною тарифікацією доведеться оплатити зв'язок 13 разів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА