13:23 13.09.2018

Суд зобов'язав НАБУ відкрити провадження за підозрою глави Мін'юсту в декларуванні недостовірної інформації

1 хв читати
Суд зобов'язав НАБУ відкрити провадження за підозрою глави Мін'юсту в декларуванні недостовірної інформації

Солом'янський районний суд Києва зобов'язав Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) відкрити провадження за підозрою міністра юстиції України Павла Петренка в декларуванні недостовірної інформації, повідомляє сайт Bihus.Info.

"Солом'янський суд зобов'язав Національне антикорупційне бюро відкрити провадження стосовно міністра юстиції Павла Петренка за підозрою в декларуванні недостовірної інформації. ... Провадження мають відкрити за ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації)", - йдеться в повідомленні на сайті Bihus.Info.

Згідно з оприлюдненою фотокопією постанови суду від 12 вересня, зі скаргою на невнесення уповноваженими особами НАБУ відомостей стосовно П.Петренка до суду звернулася громадська організація "ТОМ 14", заснована колективом телепрограми "Нашi грошi".

"Постановив: скаргу - задовольнити. Зобов'язати уповноважених осіб НАБ України внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за заявою ГО "ТОМ 14" від 26.07.2018 про кримінальне правопорушення", - йдеться в рішенні Солом'янського райсуду.

Це рішення оскарженню не підлягає.

Раніше журналісти програми "Нашi грошi" з'ясували, що племінниця П.Петренка Божена Клічук після його призначення на посаду міністра стала власницею двох квартир в елітних житлових комплексах на Печерську й автомобіля Lexus NX200.

Згідно з електронною декларацією П.Петренка, він не має власного житла, проживає в орендованому. Його племінниця не мешкає в жодній із двох записаних на неї квартир.

Свою участь у придбанні племінницею житла й автомобіля міністр спростував.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться 11 березня

УКФ в партнерстві з 3 ОШБр запустили грантовий конкурс "Культурний штурм"

На п'яти найбільших пунктах пропуска запущена окрема "єЧерга" для порожнього і завантаженого транспорту

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА