20:33 30.08.2018

РФ має повернути кримчан до їхніх сімей та припинити тактику тортур

1 хв читати
РФ має повернути кримчан до їхніх сімей та припинити тактику тортур

Російська Федерація має припинити тактику примусових зникнень і тортур у Криму з метою придушення політичного інакомислення, заявили в посольстві США.

"У 2016 році 48-річний кримський татарин Різван Абдураманов із села Батального відправився до Феодосії, щоб влаштуватися на нову роботу. Він більше не повернувся додому. Ми глибоко стурбовані зникненням кримчан, зокрема Різвана", - йдеться в заяві посольства США в Україні на сторінці в мікроблозі Twitter.

"Росія має повернути кримчан до їхніх сімей і припинити тактику примусових зникнень і тортур із метою переслідування та придушення їхнього політичного інакомислення. Крим - це Україна", - наголосили в посольстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: Cподіваємося на продовження санкцій проти Росії

Міністри оборони Франції та Великої Британії обговорили підтримку ЗСУ для забезпечення довгострокової оборони країни

Представники США вирушили до РФ для обговорення припинення вогню в Україні – Трамп

USAID розірвало грантову угоду на $75 млн з Фондом підтримки енергетики в EUR1 млрд – Секретаріат ЕС

До міжнародного Реєстру збитків у Гаазі додали категорію зниклих безвісти – Федоров

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться до 10 травня – ДПСУ

Чернишов: питання залучення мігрантів є умовою повоєнного розвитку економіки, але суспільство ще не готове до цього

Чехія візьме участь в 6 проєктах модернізації українських медзакладів

У держави не існує окремих політик чи програм для українців за кордоном - Чернишов

Інформація про захоплення росіянами Суджі станом на зараз не відповідає дійсності – Коваленко

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА