Інтерфакс-Україна
09:00 19.07.2018

У "Дніпроазоті" готуються відновити виробництво хлору

1 хв читати
У "Дніпроазоті" готуються відновити виробництво хлору

Підприємство "Дніпроазот" готується до запуску виробництва хлору, повідомила в ефірі "112. Україна" в середу ввечері віце-президент Асоціації водоканалів України Ольга Бабій.

"Поки що станом на вечір вони не працюють. Вони нам задекларували, що готуються до запуску, але їх не так швидко запустити. Їм, щоб вийти на обсяг виробництва, потрібні три доби, це досить складне виробництво", - заявила О.Бабій.

Підприємство "Дніпроазот" - єдиний постачальник хлору для очищення води в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"УкрОборонПром" оголосив відбір незалежних директорів для шести ключових підприємств

Житель Арканзасу виграв у лотерею $1,82 млрд

Петиція до Кабміну про підвищення грошового забезпечення військових до 60 тис./міс. набрала 25 тис. голосів

Зеленський: Поговорив з Віткоффом та Кушнером – є хороші ідеї заради тривалого миру

Папа Римський закликав до припинення вогню в Україні

У київському метро чоловік поранив ножем двох пасажирів

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА