18:07 16.07.2018

КДКП розгляне питання щодо Холодницького

1 хв читати
КДКП розгляне питання щодо Холодницького

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП) 24 липня розгляне питання дисциплінарної відповідальності керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького, повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Перед комісією він (Холодницький) постане за скаргою Ситника (директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника - ІФ) і Луценка 24 липня. Це засідання ухвалюватиме рішення про ступінь його відповідальності за дисциплінарний проступок, зафіксований під час санкціонованих судом негласних слідчо-розшукових дій", - сказав Ю.Луценко на брифінгу в понеділок у Києві.

За словами генпрокурора, член КДКП вважає, що це дисциплінарне правопорушення мало місце, але підстав для звільнення Н.Холодницького немає.

"Яке рішення прийме КДКП - мені не відомо, незважаючи на всі натяки, щоб я зустрівся з членами комісії з цього питання, я зустрічатися з ними не буду", - наголосив він.

Ю.Луценко заявив, що комісія діятиме без тиску генпрокурора. "Рішення прийме виключно КДКП", - запевнив він.

Як повідомлялося, 30 березня 2018 року стало відомо, що до КДКП з підписами Ю.Луценка та А.Ситника передані дисциплінарні скарги про вчинення Н.Холодницьким дисциплінарних проступків. За інформацією Генпрокуратури, дисциплінарні скарги були направлені до КДКП у рамках кримінального провадження, яке розслідує НАБУ спільно з Генпрокуратурою за отриманими під час слідства фактами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА