Інтерфакс-Україна
08:10 16.07.2018

Євросоюз закликає США, Китай і Росію до запобігання конфронтації

1 хв читати
Євросоюз закликає США, Китай і Росію до запобігання конфронтації

США, Китай і Росія мають докласти зусиль до того, щоб уникнути конфліктів і хаосу в світовій торгівлі, які можуть вилитися в конфронтацію, заявив голова Європейської ради Дональд Туск.

"Загальним обов'язком Європи і Китаю, а також Америки і Росії є не руйнування світового порядку в торгівлі, а навпаки, його удосконалення, не розв'язування торгових воєн, які можуть перерости в конфлікти, як це часто траплялося в історії", - сказав він журналістам після зустрічі з прем'єром Держради КНР Лі Кецяном на полях саміту КНР-ЄС в Пекіні.

Він підкреслив, що "поки ще є час для того, щоб запобігти хаосу і конфліктам".

"Тому я закликаю наших китайських господарів, а також президентів Трампа і Путіна почати цей процес спільно за допомогою реформи СОТ", - зазначив Д.Туск.

Він сказав: "Сьогодні ми стоїмо перед дилемою: продовжувати жорсткі ігри, такі, як війна тарифів і конфлікти, подібні Сирії та Україні, або ж шукати спільне рішення, засноване на справедливих правилах".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

25 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся у Сумській, Харківській та Донецькій областях - DeepState

Адміністрація Трампа планує створення великих центрів для утримання іммігрантів у США - ЗМІ

Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА