Інтерфакс-Україна
20:13 06.06.2018

У Москві чекають від Волкера письмових пропозицій щодо місії ООН на Донбасі

1 хв читати

У Москві чекають письмових пропозицій від Вашингтона за російським проектом резолюції Радбезу ООН щодо місії на Донбасі, заявив "Інтерфаксу" директор Центру політичної кон'юнктури Олексій Чеснаков.
"На січневій зустрічі в Дубаї російська і американська сторони усно обмінялися думками про подальші кроки щодо імплементації Мінських угод і специфіки діяльності місії ООН. Тоді, по завершенню переговорів, помічник президента Росії Владислав Сурков відзначив, що американський пакет пропозицій "виглядає цілком реалізованим", - сказав О.Чеснаков.
"Тепер від Курта Волкера (спецпредставника держдепу США з України), як і було домовлено в Дубаї, чекають відповідних документів", - сказав експерт.
За словами О.Чеснакова, "усних виразів тут недостатньо, адже йдеться про конкретні і ретельно вивірені доповнення до проекту резолюції Радбезу ООН, внесеного Росією в вересні минулого року".
"Коли письмові пропозиції з Вашингтона від пана Волкера надійдуть, то Москва, зрозуміло, відповість у відповідному форматі", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ бере участь у рятувальних заходах на місці руйнувань житлового будинку після російської атаки на Київ

У Чорнобильській зоні нові займання лісу через атаки російських дронів, радіаційний фон не перевищує контрольні рівні – ДАЗВ

ЗС України наразі є найпотужнішою армією в Європі – Рубіо

Більше 2,1 тис. ветеранів війни та родин полеглих Захисників і Захисниць отримають виплати на житло – Свириденко

В Києві повністю відновили водопостачання споживачів після нічного обстрілу – Кличко

Зеленський обговорив з керівником відомства канцлера Німеччини та главою BND прискорення домовленостей щодо ППО

Сибіга 14-15 травня перебуватиме з візитом у Молдові

Вже дев'ятеро загиблих у Києві, рятувальники деблокували з-під завалів ще одне тіло – МВА

Слідчі дії було проведено у квітні у членів НКРЕКП Ущаповського та Формагея – регулятор

Понад 40 країн ОБСЄ задіяли Московський механізм для документування індоктринації й мілітаризації РФ українських дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА