Інтерфакс-Україна
07:41 26.05.2018

У Запоріжжі зупинена діяльність наркоторговців, серед яких був поліцейський

1 хв читати
У Запоріжжі зупинена діяльність наркоторговців, серед яких був поліцейський

У Запоріжжі зупинена діяльність групи збувальників наркотиків, серед яких був дільничний поліцейський, повідомили в прес-службі ГУ Нацполіції у Запорізькій області.

За інформацією відділу комунікації відомства, співробітники внутрішньої безпеки спільно з прокуратурою регіону зупинили діяльність групи збувальників наркотиків, серед яких виявився поліцейський територіального підрозділу ГУ НП області.

Отримавши інформацію про те, що запорізький поліцейський спільно з подільниками поширює в Запоріжжі наркотики, правоохоронні органи встановили, що даний факт має місце.

За інформацією слідства, дільничний офіцер Заводського районного відділення поліції разом зі своєю цивільною спільницею збували на території обласного центру небезпечний наркотик - метамфетамін.

Злочинну діяльність збувальників наркотиків задокументовано, речові докази вилучено.

Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.307 КК України - "незаконне виготовлення, зберігання, збут наркотичних засобів, психотропних речовин".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

Зеленський разом із переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером

Ще двох дітей вдалося повернути з ТОТ Херсонщини – ОВА

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА