13:29 16.04.2018

Скарги стосовно Холодницького вивчає доповідач КДКП, засідання комісії буде відкритим

2 хв читати
Скарги стосовно Холодницького вивчає доповідач КДКП, засідання комісії буде відкритим

Доповідач Кваліфікаційної дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) вивчає скарги стосовно керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького, після надання пояснень Н.Холодницьким і вивчення всіх аргументів буде призначено засідання комісії, пояснює генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Справа Холодницького наразі перебуває не в моїх руках, а в руках членів КДКП. 11 членів комісії прийняли заяву Ситника, а трохи пізніше - пана Луценка про те, що ми вбачаємо ознаки грубих дисциплінарних порушень у діях, словах, намірах пана Холодницького. Автоматизована система відібрала доповідачем одного з членів КДКП, ним, до речі, став не прокурор, а викладач київського університету, який узяв цю справу до свого провадження", - розповів Ю.Луценко журналістам у понеділок у Києві.

За його словами, наразі доповідач вивчає скарги директора НАБУ та генпрокурора. "Він запропонував пану Холодницькому написати свої пояснення ... Він (Н.Холодницький - ІФ) дасть ці пояснення письмово або усно... Далі буде призначення засідання, необхідно вивчити наші доводи та пана Холодницького, і коли це буде - я не знаю", - сказав генпрокурор.

Ю.Луценко наголосив, що після того, як доповідач комісії прийме рішення, що інформація готова до розгляду, буде призначено засідання КДКП у відкритому режимі, на яке мають прибути обидва заявники або їхні представники, сам Н.Холодницький, імовірно, з адвокатом.

Як повідомлялося, 30 березня стало відомо, що до КДКП з підписами генпрокурора та директора НАБУ спрямовані дисциплінарні скарги про вчинення Н.Холодніцкім дисциплінарних проступків. За інформацією речника Генпрокуратури Андрія Лисенка, дисциплінарні скарги були направлені до КДК прокурорів у рамках кримінального провадження, яке розслідує НАБУ спільно з Генпрокуратурою за здобутими під час слідства фактами.

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник розповів про справи, негативні процеси навколо яких стали підставою для відкриття кримінального провадження, за яким Н.Холодницького викликають на допит як свідка в департамент із розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури. "Ідеться про справу про розкрадання коштів чиновниками мерії Одеси; справу за заявою в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун за фактом пропонування їй неправомірної вигоди; справу, що стосується фірми "Золотий мандарин", яку пов'язують із народним депутатом Логвинським (Георгій Логвинський, фракція "Народний фронт" - ІФ); розслідування, пов'язані з е-деклараціями вищих посадових осіб; розслідування, пов'язані з бізнес-інтересами власника великого агрохолдингу", - розповів він.

Сам Н.Холодницький заявив, що, як і раніше, виконує свої обов'язки на посаді керівника САП, відставки та звільнення не боїться.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА