Інтерфакс-Україна
16:08 08.04.2018

Унаслідок пожежі в стайні під Києвом загинуло четверо коней

1 хв читати
Унаслідок пожежі в стайні під Києвом загинуло четверо коней

У ніч на неділю в оперативно-диспетчерську службу Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про загоряння в стайні у с. Княжичі на вул. Воздвиженській, унаслідок чого загинули четверо коней, повідомляє прес-служба Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Київській області.

В оприлюдненому на сайті обласного главку ДСНС повідомленні наголошується, що інформація про пожежу надійшла о 4:46. На місці події рятувальники встановили, що горить стайня на площі 150 кв. м. Пожежу було локалізовано о 5:59 і повністю ліквідовано о 7:58. Унаслідок пожежі загинули 4 коні.

До гасіння пожежі залучалось 5 одиниць техніки та 21 людей особового складу. Причина загоряння встановлюється.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА