Інтерфакс-Україна
12:33 04.02.2018

У Києві розпочався "Марш за майбутнє"

1 хв читати
У Києві розпочався "Марш за майбутнє"

У центрі Києва в неділю почався "Марш за майбутнє" з критикою на адресу президента України Петра Порошенка і чинної влади, організований партією "Рух нових сил" екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі.

Кілька тисяч людей зібралися у парку імені Шевченка в центрі Києва в неділю. Відбувся невеликий мітинг, на якому оратори з постаменту біля пам'ятника Шевченку розповідали присутнім про мету акції та виступали з критикою влади. Зокрема, один із лідерів "Руху нових сил", екс-заступник генпрокурора України Давид Сакварелідзе зазначив, що "настав час мирно наступати на владу, яка не хоче дослухатися до вимог українського суспільства".

Потім мітингувальникам розповіли про план руху маршу, який було скориговано у зв'язку з іншими акціями, що проходять у центрі Києва. Згідно з озвученим планом, протестувальники мають намір пройти від парку Шевченка вул. Володимирською, потім по вул. Михайлівською спуститися до Хрещатика в районі майдану Незалежності, після чого повернути на Європейську площу, де відбудеться новий мітинг.

Учасники ходи організованою колоною рушили запланованим маршрутом. У руках вони тримають державні прапори України, червоно-чорні прапори, різні банери і транспаранти з критикою влади, зокрема, з вимогою імпічменту президента. Колону супроводжують правоохоронці. Крім того, кордони поліції та Нацгвардії і автомобілі перекривають суміжні вулиці Володимирській, по якій зараз йдуть мітингувальники.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Запоріжжі поступово відновлюється водопостачання

Усі міські лікарні Дніпра повністю переведено на генератори - мер

Мобільний зв’язок на Дніпропетровщині та Запоріжчині працює в аварійному режимі через масштабне знеструмлення

Мобільний зв’язок через масштабне знеструмлення в Запорізькій області працює в аварійному режимі

Міненерго підтвердило, що внаслідок атаки РФ по енергетиці майже повністю знеструмлені Дніпропетровська і Запорізька області

"Укрзалізниця" перевела всі потяги в Дніпропетровській та Запорізькій області на резервну теплотягу

На Дніпропетровщині закликали запасатися водою, а в Запоріжжі очікують відновлення водопостачання

На Дніпропетровщині застосували аварійні відключення е/е через ворожу атаку

Ворожі БпЛА вдарили по Запоріжжю, в місті перебої зі світлом та водопостачанням

Пік негоди 8-9 січня: служби Київщини у стані підвищеної готовності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА