Інтерфакс-Україна
11:37 01.02.2018

Суд заарештував двох учасників конфлікту зі стріляниною біля ст. м. "Берестейська" в Києві

1 хв читати
Суд заарештував двох учасників конфлікту зі стріляниною біля ст. м. "Берестейська" в Києві

Шевченківський районний суд Києва задовольнив клопотання прокуратури та заарештував на 2 місяці двох чоловіків, затриманих за підозрою в причетності до конфлікту зі стріляниною на вул. Лагерній у Києві, внаслідок чого загинула одна людина.

Як повідомляє в четвер прес-служба прокуратури Києва, згідно з рішенням суду підозрюваного, який під час конфлікту зробив смертельний постріл, взято під варту без права застави. Його дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).

Іншому учаснику інкримінується ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство). Суд як альтернативу визначив йому заставу сумою 120 тис. грн.

Крім того, встановлюються інші особи, причетні до подій на вул. Лагерній.

Як повідомлялося, 29 січня внаслідок стрілянини біля ст. м. "Берестейська" в Києві одна людина померла, ще одна отримала вогнепальні поранення. За словами очевидців події, на трамвайній зупинці біля ст. м. "Берестейська" сталася стрілянина. Конфлікт, найімовірніше, виник усередині або біля павільйону компанії "Фаворит спорт", яка займається організацією ставок на спортивні змагання.

Загиблий - чоловік 1983 року народження - був працівником однієї з приватних охоронних фірм, які брали участь у конфлікті навколо права власності на об'єкт. Інший також дістав поранень, не важких.

Згодом було затримано двох підозрюваних. За інформацією слідства, один із них застрелив чоловіка, іншому належить зброя, з якої стріляли.

ОСТАННЄ

Облрада: Удари по трасах за Павлоградом та атаки на Тернівку не випадкові - загроза для людей і економіки Дніпропетровщини

Генштаб зафіксував впродовж доби 179 бойових зіткнень

Трамп заявив, що може "врятувати" ООН від фінансового колапсу, однак не підтвердив, чи США сплатять заборгованість

Ворог завдав удари по 35 населених пунктах Запорізької області, поранено 10 людей - ОВА

У січні окупанти захопили майже вдвічі менше території, ніж у грудні - 245 кв. км - DeepState

Сьогодні Дніпропетровщина в жалобі за шахтарями, загиблими в результаті ворожої атаки - ОВА

Російські війська обстріляли житлові квартали Дніпровського району Херсона, відомо про двох постраждалих

Окупанти за добу втратили 850 осіб та 148 од. спецтехніки - Генштаб

2 лютого: Яке сьогодні свято, все про цей день

Черкащина зазнала масованої атаки БпЛА, є пожежі та четверо травмованих - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА