Інтерфакс-Україна
08:40 21.01.2018

У Волинській області поліцейські оштрафували пенсіонерок за виготовлення і зберігання самогону

1 хв читати

У Волинській області правоохоронці оштрафували двох жінок-пенсіонерок за виявлені у них 40л закваски і 18л самогону, повідомляє прес-служба Ковельського відділу Нацполіції Волинської області.

"У с.Облапи дільничі офіцери Ковельського відділу поліції в домашньому господарстві місцевої мешканки виявили 40 літрів закваски та 18 літрів самогону. Все виявлене знищили", - йдеться в повідомленні.

У поліції зазначають, що поліцейські також виявили і знищили 40 літрів браги в с.Уховецьк Ковельського району, яку зберігала в своєму дворі 60-річна місцева жителька.

Жінок притягнули до адміністративної відповідальності за ст.176 (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення) КУпАП. Санкція статті передбачає штрафні санкції в розмірі від 51 грн. до 170 грн. Вилучене поліцейські відразу ж знищили.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До трьох зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

Зеленський: ГУР доповів про плани РФ щодо ударів по підстанціях українських АЕС

Завершено аварійно-рятувальні роботи на території терміналу "Нової пошти" на Харківщині

Тестування на загальні навички пройшли 16 конкурсантів на посаду очільника ДМС

Зеленський ввів санкції проти Паралімпійського комітету РФ, Федерації комп'ютерного спорту Росії та трьох фізичних осіб

До двох осіб зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

ГУР МО: Росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України

Шмигаль: Литва готує урядове рішення про виділення додаткової енергетичної допомоги для України

Об'єкт критичної інфраструктури у Харкові значно пошкоджений через ворожий обстріл – мер

Зеленський повідомив про ухвалені рішення для збільшення імпорту електроенергії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА