Інтерфакс-Україна
18:11 25.12.2017

Від шторму на Філіппінах уже загинуло 230 людей

1 хв читати
Від шторму на Філіппінах уже загинуло 230 людей

Унаслідок шторму Тембін на Філіппінах, який прийшов із Південно-Китайського моря, уже загинуло 230 людей. Про це повідомляє ВВС.

Зазначено, що 75 тисяч людей через стихію залишилися без своїх домівок на Філіппінах. Крім того, 100 людей, які вважаються зниклими безвісти, досі розшукують рятувальники.

На острові Мінданао, як повідомляється, зруйновано або заблоковано через зсуви ґрунту дороги і мости. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Філіппінах унаслідок повеней та зсувів ґрунту, спричинених тропічним штормом Тембін, вже загинуло близько 200 людей. Зокрема зазначено, що найбільших втрат зазнала провінція Північний Ланао, де загинуло щонайменше 127 осіб і ще 69 зникли безвісти. Своєю чергою 47 осіб загинуло в провінції Північна Замбоанга, 18 - у Південному Ланао, ще вісім - у провінціях Букіднон, Західний Місаміс та місті Іліган. 
 

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА