Інтерфакс-Україна
08:07 11.12.2017

На Донбасі зросла кількість порушень режиму тиші

1 хв читати
На Донбасі зросла кількість порушень режиму тиші

Спостережна місія ОБСЄ на Донбасі зафіксувала збільшення кількості порушень режиму тиші в зоні АТО за період з 19:30 7 грудня до 19:30 8 грудня, повідомляється у звіті організації від 9 грудня.

"У Донецькій області СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (зафіксувавши, зокрема, близько 560 вибухів проти близько 200 відповідно)", - повідомили в ОБСЄ.

"У Луганській області місія констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, водночас зафіксувавши меншу кількість вибухів (приблизно 70), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (близько 120 вибухів)", - наголосили спостерігачі.

Також у звіті зазначається, що доступ СММ залишався обмеженим як на ділянках розведення, так і в інших районах, зокрема на блокпосту неподалік Верхньошироківського. Крім того, спостерігачі зафіксували спричинені обстрілом пошкодження цивільних об'єктів поблизу селища Червоний Яр у Жовтневому районі Луганська.

Еще по теме

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РФ вдарила по портовій інфраструктурі Одещини, семеро загиблих та 15 постраждалих – Кіпер

Рух трасою Одеса-Рені призупинено через російську атаку, Мінрозвитку громад опрацьовує варіанти альтернативного сполучення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА