20:29 27.11.2017

Україна та КНР затвердили в Пекіні оновлену двосторонню програму співпраці в космічній галузі до 2020 року

2 хв читати
Україна та КНР затвердили в Пекіні оновлену двосторонню програму співпраці в космічній галузі до 2020 року

Україна та КНР готують розширення співпраці в космічній галузі, оновлені плани співпраці закріплено в ухваленій днями в Пекіні новій редакції двосторонньої програми співпраці в галузі космосу до 2020 року.

Як повідомила прес-служба Державного космічного агентства України, оновлену редакцію програми двосторонньої співпраці в галузі космосу на 2016-2020 роки затверджено під час засідання робочої групи та IV засідання підкомісії з питань співробітництва в космічній галузі українсько-китайської міжурядової комісії 20-23 листопада в Пекіні.

"Під час засідання було підбито проміжні підсумки виконання програми українсько-китайської співпраці в галузі космосу на 2016-2020 роки за 2017 рік, підписано протокол і затверджено оновлену редакцію програми. Сторони відзначили розвиток позитивної динаміки співпраці в космічній галузі між двома країнами, визначили нові перспективні напрями співробітництва на середньо- й довгострокову перспективу", - наголошується в повідомленні.

Як уточнили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі космічного відомства, внесені до оновленої редакції програми нові напрями співпраці не підлягають розголошенню і "є конфіденційними".

Українську частину підкомісії з питань співробітництва в космічній галузі українсько-китайської міжурядової комісії очолив голова ДКАУ Павло Дегтяренко. В рамках візиту до Пекіна українська делегація також відвідала низку організацій і підприємств космічної галузі Китаю, де обговорювалися поточний стан співпраці та можливості її подальшого розвитку, повідомляє прес-служба.

Як повідомлялося, КНР належить до давніх і перспективних партнерів України в космічній галузі.

Довгострокову програму українсько-китайської співпраці в космічній галузі на 2016-2020 роки сторони затвердили під час попереднього засідання підкомісії у квітні 2016 року в Києві. Документ передбачає спільну реалізацію понад 70 проектів, більшість із них передбачає створення ракетно-космічної техніки з урахуванням реалізації КНР Місячної програми та місії з дослідження планет Сонячної системи, а також співробітництво у сфері створення нових матеріалів і дистанційного зондування Землі (ДЗЗ).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Поліція в Тбілісі застосувала проти демонстрантів водомети і перцевий спрей після спроб зламати ворота будівлі парламенту

До 13 людей зросла кількість постраждалих у результаті обстрілу Золочева

США розширили санкційні списки проти РФ, додали авіакомпанію "Победа", низку підприємств

Словаччина надала тимчасовий захист соратнику Медведчука, який відповідав за проросійську пропаганду в Європі

Зеленський звільнив Вітюка з посади керівника департаменту кібербезпеки СБУ

Україна готує сім нових безпекових документів

Міноборони України розпочало розробку моделі Системи інтегрованої оборони

В Очеретиному залишаються 198 мирних громадян, у м. Часів Яр - 682 людини

Ознак формування наступальних угруповань або різких змін у кількості сил ворога в Криму не спостерігається - Плетенчук

Франція передала Україні 13 автомобілів для мобільних груп поліції з протидії насильству

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА