20:29 27.11.2017

Україна та КНР затвердили в Пекіні оновлену двосторонню програму співпраці в космічній галузі до 2020 року

2 хв читати
Україна та КНР затвердили в Пекіні оновлену двосторонню програму співпраці в космічній галузі до 2020 року

Україна та КНР готують розширення співпраці в космічній галузі, оновлені плани співпраці закріплено в ухваленій днями в Пекіні новій редакції двосторонньої програми співпраці в галузі космосу до 2020 року.

Як повідомила прес-служба Державного космічного агентства України, оновлену редакцію програми двосторонньої співпраці в галузі космосу на 2016-2020 роки затверджено під час засідання робочої групи та IV засідання підкомісії з питань співробітництва в космічній галузі українсько-китайської міжурядової комісії 20-23 листопада в Пекіні.

"Під час засідання було підбито проміжні підсумки виконання програми українсько-китайської співпраці в галузі космосу на 2016-2020 роки за 2017 рік, підписано протокол і затверджено оновлену редакцію програми. Сторони відзначили розвиток позитивної динаміки співпраці в космічній галузі між двома країнами, визначили нові перспективні напрями співробітництва на середньо- й довгострокову перспективу", - наголошується в повідомленні.

Як уточнили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі космічного відомства, внесені до оновленої редакції програми нові напрями співпраці не підлягають розголошенню і "є конфіденційними".

Українську частину підкомісії з питань співробітництва в космічній галузі українсько-китайської міжурядової комісії очолив голова ДКАУ Павло Дегтяренко. В рамках візиту до Пекіна українська делегація також відвідала низку організацій і підприємств космічної галузі Китаю, де обговорювалися поточний стан співпраці та можливості її подальшого розвитку, повідомляє прес-служба.

Як повідомлялося, КНР належить до давніх і перспективних партнерів України в космічній галузі.

Довгострокову програму українсько-китайської співпраці в космічній галузі на 2016-2020 роки сторони затвердили під час попереднього засідання підкомісії у квітні 2016 року в Києві. Документ передбачає спільну реалізацію понад 70 проектів, більшість із них передбачає створення ракетно-космічної техніки з урахуванням реалізації КНР Місячної програми та місії з дослідження планет Сонячної системи, а також співробітництво у сфері створення нових матеріалів і дистанційного зондування Землі (ДЗЗ).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

Місце Кормишкіної в Раді може зайняти кандидат від “Слуги народу” Свириба

Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ БПАК "Відьмак"

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

В столиці фіксується високий рівень забрудненості повітря

Невеликий сніг у східних, Сумській та Дніпропетровській областях у середу, на заході країни – 5-10° тепла

Повітряні сили ЗСУ: минулої ночі збито 6 крилатих ракет та 133 ворожих БпЛА

Чисельність населення на підконтрольній території України сягає близько 31,5 млн людей

Міноборони створило ДП "Цифрова Армія" для допомоги військовим, цивільним і бізнесу

Кількість постраждали внаслідок ворожого обстрілу Херсону 24 лютого зросла до шести осіб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА