Інтерфакс-Україна
18:17 14.11.2017

Президент вважає неприйнятною інформаційну війну між НАБУ та НАЗК - Цеголко

1 хв читати
Президент вважає неприйнятною інформаційну війну між НАБУ та НАЗК - Цеголко

 Президент України Петро Порошенко негативно оцінює інформаційну війну, що виникла між Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) і Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) та посилилася останнім часом, повідомив прес-секретар глави Української держави Святослав Цеголко.

"Президент вважає категорично неприйнятною інформаційну війну між НАБУ і НАЗК, яка посилилася останніми днями і завдає шкоди суспільним інтересам", - написав С.Цеголко в мікроблозі у Twitter.

Останнім часом у взаємовідносинах між НАБУ і НАЗК виникла складна ситуація, зокрема, на рівні керівників відомств.

Крім того, у вівторок, 14 листопада, керівник департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна заявила, що начебто перевірки е-декларування фальсифікуються, і попросила антикорупційні органи розслідувати факти неправомірних дій, а голову НАЗК Наталію Корчак відсторонити від виконання обов'язків на час розслідування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліція затримала мешканця Києва, який нападав на "обмінники" з іграшковим пістолетом

Глава МВС: На лінію 112 можна повідомити про відсутність тепла, води та електрики

Комендантська година не скасовується, але будуть винятки, – віцепремʼєр Кулеба

СБУ: викрито ще 9 схем для ухилянтів, серед фігурантів - заступниця декана вишу, лікарі та військові ТЦК

В уряді Польщі назвали кількість МіГ-29, які Варшава передасть Україні

Сильні морози утримаються в Україні найближчими днями, місцями невеликий сніг, на дорогах ожеледиця

Рада ухвалила постанову про посилення ролі української мови

Посадовців "Укртрансбезпеки" викрито на сприянні перевізникам за гроші

Рада з другої спроби викликала Калмикову для доповіді з питання бронювань у НВМК

"Прометей" потерпає від кібератаки, шахраї вимагають $250 тис. за повернення доступу до сервісів компанії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА