Інтерфакс-Україна
11:38 10.10.2017

Співробітники прикордонної служби затримали дві машини, які намагалися провезти зброю через кордон

1 хв читати
Співробітники прикордонної служби затримали дві машини, які намагалися провезти зброю через кордон

Українські прикордонники, які працюють на українсько-польському кордоні, вночі 9 жовтня затримали два автомобілі, в яких виявили пневматичну зброю та патрони, повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

"У пункті пропуску "Устилуг", оглядаючи автомобіль Audi польської реєстрації, який прямував на виїзд з України, прикордонники Львівського загону виявили пневматичний автомат марки М4, модель А1CQB і пневматичний пістолет марки G195 5,5 і 6 мм відповідно. Громадянин України, житель Волинської області, перевозив зброю в багажному відділенні та в салоні іномарки", - зазначено на сайті служби.

Крім того, в районі прикордонного пункту "Угринів" співробітники служби під сидінням у салоні автомобіля Peugeot знайшли 4 мисливські набої 16 калібру.

Співробітники Національної поліції вилучили зброю в установленому порядку.

Також повідомляється, що цього року українські прикордонники Львівського відділу вилучили понад 160 одиниць зброї та 100 одиниць боєприпасів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє цивільних постраждали внаслідок нічної атаки ворога на Запоріжжя - ОВА

Постпред США при НАТО: ми намагаємося зрозуміти до чого максимально готова Росія

Трамп обговорив з Токаєвим війну в Україні і збирається запросити Казахстан та Узбекистан на саміт G20 в 2026 році

Держадепартамент США збирається заборонити в'їзд в країну особам, яких вважає відповідальними за цензурування американських онлайн-платформ в Європі - Рубіо

Правила єдині для всіх – Нацбанк прокоментував рішення Revolut закрити рахунки клієнтам в Україні

Німецьку ультраправу партію AfD звинувачують у збиранні інформації для Кремля - ЗМІ

Сибіга скоординував із австралійською колегою подальші кроки для подальшого зміцнення оборонних спроможностей України

МЗС України назвало Почесних амбасадорів України 2025

Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА