Інтерфакс-Україна
15:33 09.09.2017

Українські військові на першій лінії в зоні АТО отримають 10 тис. грн доплати

1 хв читати
Українські військові на першій лінії в зоні АТО отримають 10 тис. грн доплати

Українські військові, які несуть службу на першій лінії в зоні проведення антитерористичної операції, отримають 10 тис. грн доплати, повідомив президент України Петро Порошенко.

"Значно підвищено грошову доплату за перебування в зоні антитерористичної операції. Попереднє підвищення за моїм наказом було зроблено в серпні поточного року, і вже на першій лінії український воїн отримає 10 тис. грн доплати, - сказав П.Порошенко під час виступу у військовій частині в м. Калинівка Вінницької області в суботу.

Крім того, він зазначив, що значно покращилося матеріально-технічне забезпечення армії та Національної гвардії України. Підрозділи забезпечені сучасною бойовою технікою, озброєнням; значно покращилося речове та харчове забезпечення.

Також за словами президента, військовослужбовці Нацгвардії протягом 2017 року отримають понад 450 квартир.

"За моїм дорученням, згідно з планом реформування військових формувань відповідно до стандартів НАТО підготовлено проект постанови, що змінить нарахування грошового забезпечення військовослужбовців. Хочу подякувати уряду, що 30 серпня ці мої пропозиції були підтримані й набули чинності", - сказав П.Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шістьох мешканців Львівщини підозрюють у продажу підробок відомих брендів - Нацполіція

МОЗ разом з Міноборони розроблять механізм звільнення з ЗСУ військових з набутими важкими психічними розладами

Відновлювальні роботи поблизу Коростеня тривають, поїзд №45/46 Харків-Ужгород прямує із затримкою 7 годин - "Укрзалізниця"

Вийшла нова версія Армія+ з цифровим посвідченням та інформстрічкою – Міноборони України

Ми віримо, що після деокупації переміщені університети мають повернутися у свої міста - заступник міністра освіти Трофименко

Уточнення від ГУР: під Ліпецком було уражено два багатоцільові винищувачі Су-30

Найбільша в історії ЄС логістична операція: Єврокомісія повністю перемістила з Литви до України теплову електростанцію

Трофименко: Завдання – відновитися після завершення війни до показника в 100 тис. іноземних студентів в Україні

ЄС виділив Україні EUR2,3 млрд шостого траншу в рамках Ukraine Facility

Арешт авто нардепа Ніколаєнка, обвинуваченого в смертельному ДТП, скасовано, розгляд справи триває – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА