Інтерфакс-Україна
12:48 19.06.2017

Гройсман оцінив втрати від блокади НКТ у 1% ВВП

2 хв читати
Гройсман оцінив втрати від блокади НКТ у 1% ВВП

Україна втратила від несанкціонованої владою блокади неконтрольованих територій Донецької та Луганської області 1% ВВП, і важливо не допустити повторення таких спроб, зокрема блокади залізничних перевезень із Росії, заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Від тієї блокади, яка сталася, Україна втратила 1% ВВП - це сотні мільйонів гривень, мільярди гривень, які могли піти на заробітні плати, на ще більше зміцнення національної валюти", - сказав прем'єр на селекторній нараді з підготовки до зими в Києві в понеділок.

"Махновщина - це найгірший шлях, яким можна йти кудись... Від таких дій користі немає", - додав глава уряду.

Він наголосив, що блокада НКТ призвела до втрати контролю над усіма активами в НКТ, і тепер замість платежів до українського бюджету, податки й інші платежі будуть використовуватися на підтримку бойових дій злочинців.

Питання блокади на селекторі виникло у зв'язку проханням голови Сумської облдержадміністрації Миколи Клочка про підтримку правоохоронців у зв'язку з планованою депутатами від "Самопомичі" найближчими вихідними акцією з блокування залізничних постачань вугілля з Росії. На думку голови області, ці акції мають відвернути увагу від проблем львівського сміття.

"Повністю підтримую позицію МВС і міністра: Національна поліція повністю адекватно реагуватиме на будь-яке блокування і порушення законів. На вашому боці закон: якщо хтось порушуватиме закон, ви повинні миттєво реагувати", - заявив у відповідь В.Гройсман.

За його словами, депутати замість блокування мають вносити відповідні законопроекти, "а не ходити і робити із себе злочинця".

"Має нести політичну відповідальність та сила, від якої цього депутата обрано", - вважає прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо шестеро загиблих і кілька десятків поранених під час протестів у Ірані – ЗМІ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА