13:26 15.06.2017

Понад 300 підприємств ТКЕ не надали інформації про громадян, які мають право на компенсацію зекономленої субсидії - Розенко

2 хв читати
Понад 300 підприємств ТКЕ не надали інформації про громадян, які мають право на компенсацію зекономленої субсидії - Розенко

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявляє, що 300 з 1,5 тис. підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) не подали до управління соціального захисту населення інформацію про громадян, які можуть претендувати на отримання компенсації за невикористану частину житлової субсидії.

Віце-прем'єр під час селекторної наради в четвер у Києві заявив, що на передбачений Кабінетом Міністрів України крайній термін 1,2 тис. підприємств ТКЕ передали до управління соцзахисту населення списки домогосподарств, які мають право на отримання компенсації за суму зекономленої субсидії.

"Одразу звертаюся до представників Міненерго і представників Мінрегіону, а особливо до національного регулятору, який має перевіряти діяльність цих підприємств - НКРЕКП, надати нам детальну інформацію, чому понад 300 підприємств на сьогоднішній день не подали відповідної інформації", - сказав він.

П.Розенко зазначив, що в м.Києві, Чернівецькій і Миколаївській областях цю інформацію не надало жодне з підприємств.

Наразі до списків претендентів на отримання виплати внесено 1,5 млн сімей, а після отримання решти інформації ця кількість може вирости до 1,8-2 млн грн.

Уже 7 тис. громадян звернулися до управління соціального захисту із заявами, вказавши банківські рахунки або поштові відділення для отримання цієї компенсації.

До липня всі громадяни, які мають право на компенсацію, мають отримати відповідне повідомлення.

Як зазначалося, як компенсацію за невикористану суму субсидії сім'ям може бути виплачено до 700 грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА