Інтерфакс-Україна
00:55 07.06.2017

Мавританія розірвала дипломатичні відносини з Катаром

1 хв читати

Мавританія заявила про те, що розриває дипломатичні відносини з Катаром, повідомляє у вівторок Al Arabia.

Вона стала дев'ятою країною, що приєдналася до блокади Дохи. У понеділок про розрив відносин з Катаром заявили Бахрейн, Саудівська Аравія, Єгипет, Об'єднані Арабські емірати, Ємен, Мальдівські острови, влада східної частини Лівії і острівна держава Маврикій. Деякі країни також розірвали економічні відносин з Катаром.

Також у вівторок Іорданія заявила про те, що знижує рівень свого дипломатичного представництва в Катарі і відкликає ліцензію у місцевої філії катарського телеканалу Al Jazeera, повідомляє агентство Associated Press.

Причиною цього рішення послужила підтримка катарським владою ісламських терористів, проти яких бореться коаліція держав під керівництвом США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна посилається на правила ЄС у мирному плані, бо ми є майбутнім членом союзу – Зеленський щодо питань мови та релігії

Зеленський: Якщо США або Європа будуть на боці Росії - це означатиме продовження війни

На Дніпропетровщині зазнали поранень дві жінки через ворожі обстріли - поліція

Росія наполягатиме на участі голосуванні українців в РФ та на окупованих територіях для невизнання виборів – Зеленський за даними розвідки

Зустріч з Трампом буде публічною – Зеленський

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

Прокуратура: у Києві щонайменше 27 постраждалих, серед них діти 9 та 16 років, один загиблий

УЧХ працював на ліквідації наслідків російських повітряних атак у Харкові та Умані

Злочинну групу із числа нардепів викрито на отриманні неправомірної вигоди за голосування - НАБУ

Росія, імовірно, розміщує "Орєшнік" на колишній авіабазі на сході Білорусі – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА