Інтерфакс-Україна
12:49 08.02.2017

У МЗС вживають заходів щодо звільнення українця, викраденого піратами в Нігерії

1 хв читати
У МЗС вживають заходів щодо звільнення українця, викраденого піратами в Нігерії

Консули Міністерства закордонних справ України в Гамбурзі та в Нігерії вживають заходів щодо звільнення українця, викраденого піратами з судна BBC Caribbean у територіальних водах Нігерії.

"Консули в Гамбурзі та Нігерії вживають заходів щодо звільнення захопленого громадянина України, члена екіпажу судна BBC Caribbean", - йдеться в повідомленні консульської служби МЗС у Twitter.

Раніше посольство РФ у Нігерії повідомило про викрадення піратами семи російських моряків та одного українського: "В територіальних водах Нігерії стався піратський напад на судно BBC Caribbean. З борту судна BBC Caribbean, що зазнало піратського нападу, викрадено сімох громадян Росії та громадянина України".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінсоцполітики розробляє проєкт Стратегії збереження зв’язку з українцями за кордоном

Трамп: між Зеленським та Путіним величезна ненависть, та вони зараз на тому етапі, коли потрібно укласти угоду, якщо вони не дурні

Зеленський і Трамп зустрінуться у Давосі в четвер – ЗМІ

Це страшна трагедія для українських енергетиків – ДТЕК про загибель Брехта

Зеленський зараз у Києві - радник

Трамп у Давосі: переконаний, що Путін хоче підписати угоду, Зеленський також хоче припинити цю війну і ми з ним сьогодні зустрінемося

Трамп: Україна була зіницею ока для Путіна, те, що сталося, –жахливо

Трамп: війна в Україні не почалася, якби президентські вибори у США у 2020 році не були сфальсифіковані

Брехт загинув на одному з атакованих РФ об’єктів, де особисто керував відновлювальними роботами – "Укренерго"

Трамп у Давосі: жодна країна, крім США, не може забезпечити безпеку Гренландії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА