Інтерфакс-Україна
11:18 13.01.2017

ФГВФО має намір доповнити реєстр вкладників банку "Михайлівський"

2 хв читати
ФГВФО має намір доповнити реєстр вкладників банку "Михайлівський"

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) в п'ятницю тимчасово призупинив виплату коштів вкладникам банку "Михайлівський" (Київ) з огляду на необхідність доповнення загального реєстру вкладників, що мають право на відшкодування коштів.

Як повідомляється на веб-сайті ФГВФО, виплати буде поновлено не пізніше за 20 січня 2017 року.

Фонд при цьому зазначає, що за період із 15 липня 2016 року по 1 січня 2017 року відшкодування вже отримали майже 24 тис. вкладників банку на загальну суму 1,65 млрд грн.

Як повідомлялося, НБУ визнав банк "Михайлівський" неплатоспроможним 23 травня 2016 року і повідомив, що ще 23 грудня 2015 року він присвоїв фінустанові статус проблемної у зв'язку з ризиковою діяльністю.

Проте 20 травня 2016 року банк провів операції, за підсумками яких навантаження на Фонд гарантування зросло з 1,6 млрд грн до 2,6 млрд грн.

Окрім цього, 19 травня власник мережі з продажу побутової техніки та електроніки "Ельдорадо" Віктор Поліщук заявив про продаж своєї контролюючої 92,501% частки в ТОВ "Екосіпан", якому належить 100% банку "Михайлівський", групі інвесторів-фізичних осіб, жоден з яких не отримав більше ніж 10%.

Ця інформація була відображена в держреєстрі, проте нині бенефіціаром банку в ньому знову числиться В.Поліщук.

Нацбанк зміни власника не визнав, зазначивши, що не погоджував цієї операції та не отримував від нових акціонерів документів на спільне придбання істотної участі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Поговорив з Віткоффом та Кушнером – є хороші ідеї заради тривалого миру

Папа Римський закликав до припинення вогню в Україні

У київському метро чоловік поранив ножем двох пасажирів

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА