Інтерфакс-Україна
14:27 21.12.2016

ВР виділила додатково 150 млн грн на кіберзахист

1 хв читати
ВР виділила додатково 150 млн грн на кіберзахист

Верховна Рада ухвалила рішення збільшити видатки на розвиток, модернізацію та функціонування системи кіберзахисту в Україні, передбачені бюджетом на 2017 рік, на 150 млн грн.

Згідно з розміщеним на сайті ВР висновком парламентського комітету з питань бюджету до проекту цього закону від 21 грудня, на забезпечення функціонування державної системи спеціального зв'язку та захисту інформації із загального фонду бюджету буде додатково виділено 7 млн грн. У свою чергу на розвиток і модернізацію державної системи спеціального зв'язку та захисту інформації буде виділено додаткові 143 млн грн.

Водночас, згідно з доповненням до проекту державного бюджету від 15 вересня, наступного року планується виділити на забезпечення функціонування державної системи спеціального зв'язку і захисту інформації 911 млн грн із загального фонду бюджету та 12 млн зі спеціального. У свою чергу на розвиток і модернізацію державної системи спеціального зв'язку та захисту інформації планується виділити 256 млн грн із загального фонду бюджету.

Як зазначав 14 грудня секретар Ради нацбезпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов, близько тижня тому розпочалася активна фаза масштабних кібератак на інформаційні ресурси державних органів, об'єктів критичної інфраструктури та установ недержавного сектора.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

В Мінінформації Сербії вибачилися перед Україною за заяву очільника відомства про "платню територіями"

Посол Швейцарії про корупційний скандал в Україні: Ключовим є розкриття справ, щоб зберегти довіру інвесторів

Зеленський обговорив з маршалком Сейму Польщі оборонну співпрацю і питання історичної пам’яті

Бюджет на другий конкурс пропозицій з відновлення України для швейцарський компаній було подвоєно через великий інтерес - посол

Міносвіти залучило $30 млн на розвиток дошкільної освіти в межах "First Steps Forward"

Коордштаб: Понад третина військовополонених з російського боку, які перебувають в Україні, - не росіяни

Всі 109 звільнених білоруських політв’язнів доставлені до Польщі та Литви

В листопаді зафіксовано 169 осіб, які поширювали російську пропаганду в країнах Європи, - ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА